Pet-Palas KEDİ & KÖPEK OTELİ

 

KEDİ'LER için

 

Otelimizde kedileriniz tüm alanlarda serbestçe dolaşıp oyun oynayabilirler,tırmalama tahtalarının, kedi yataklarının, oyuncakların ve mama - su kaplarının bulunduğu misafir kedi odamız mevcuttur. Kafes sistemimiz yoktur.

 

- Kuru mama olarak Hill's ve Pro Plan markalarını kullanmaktayız. Tercihe göre başka marka seçilebilir.Ayrıca barf diyet tercih edenler  için çiğ veya pişmiş menü  diyet yapan yâda özel bir gıda tüketimi olanlara yine bilginiz dâhilinde menü hazırlanır.

 

- İsteğe bağlı vitamin verilir.

 

- Tuvaletler için kristal kedi kumu kullanıyoruz, başka tercihiniz varsa diğer kumları da temin edebiliriz.

 

- Kendimin, kedilerimin ve dolayisiyla misafir kedilerin sagligini korumak amaciyla, otelimize sadece asili kedileri kabul edebiliyoruz.

 

- Acil bir durumda, belirlenen kişi ve / veya veteriner ile  irtibata geçilecektir. Belirlenen kişi ve / veya veteriner hekim mevcut değil ise, sürekli  irtibatta olduğumuz deneyimli veterinerimiz mevcuttur.

 

- Evcil hayvanınızın acil tıbbi masrafları sizin sorumluluğunuzdadır ve check out ödenmelidir.

 


KÖPEK'LER İçin

 

- Sadece tuvalet eğitimi olan köpekleri kabul edebiliyoruz.

 

- Otelimizde köpekleriniz serbestçe dolaşıp oyun oynayabilirler. Yataklarının, oyuncakların ve mama - su kaplarının bulunduğu misafir kedi köpek  odamız mevcuttur.

 

- Kuru mama olarak Hill's ve Pro Plan markalarını kullanmaktayız. Tercihe göre başka marka seçilebilir. Ayrıca barf diyet tercih edenler  için çiğ veya pişmiş menü  diyet yapan yâda özel bir gıda tüketimi olanlara yine bilginiz dâhilinde menü hazırlanır.

 

- İsteğe bağlı vitamin verilir.

 

- Otelimize  gelen köpekleriniz günde 3 sefer tuvalet ihtiyaçları ve günlük enerjilerini atmaları için gezdirilirler. Sabah ve öğlen gezinti süresi ortalama 20 dakika, akşam 60 dk. sürmektedir.

 

- Acil bir durumda, belirlenen kişi ve / veya veteriner ile  irtibata geçilecektir.  Belirlenen kişi ve / veya veteriner hekim mevcut değil ise, sürekli  irtibatta olduğumuz deneyimli veterinerimiz mevcuttur.

 

- Evcil hayvanınızın acil tıbbi masrafları sizin sorumluluğunuzdadır ve check out ödenmelidir.